null

Konkurs „Wolontariat w mojej głowie”

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Udział mogą wziąć wszyscy, którym idea społecznego zaangażowania jest szczególnie bliska.

Zapraszamy do udziału w konkursie „Wolontariat w mojej głowie”, realizowanym wspólnie z Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego oraz Domem Kultury Śródmieście. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich, którym idea wolontariatu, społecznego zaangażowania jest szczególnie bliska.

Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie grafiki, informującej o misji wolontariatu i zachęcającej do angażowania się w działania na rzecz innych. Prace należy przesłać do 15 października 2021 r. na adres konkurs-wolontariatcps@um.warszawa.pl w formie elektronicznej (grafiki lub skanu). Grafiki wyłonione przez komisję konkursową zostaną zaprezentowane na wystawie w Domu Kultury Śródmieście oraz nagrodzone grami planszowymi i edukacyjnymi. Zostaną też wykorzystane do promocji wolontariatu przez warszawskie organizacje i instytucje. 

Szczegóły dotyczące uczestnictwa w konkursie znajdują się w regulaminie dostępnym do pobrania poniżej (w sekcji załączniki).

Grafika promująca konkurs wolontariat w mojej głowie

 

Załączniki: