null

Spektakl "Szklana Kula"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
30.01.2023 19:00 - 30.01.2023 21:00
Dom Kultury Śródmiescie, ul. Smolna 9
Zdjęcie: trójka wystrojonych aktorów z Kabaretu Koń Polski

Scena Eksperymentów Kabaretowych Kabaretu Koń Polski w Domu Kultury Śródmieście, występują: Leszek Malinowski, Waldemar Sierański, Maria Borzyszkowska.

Scena Eksperymentów Kabaretowych w Domu Kultury Śródmieście w założeniu jest miejscem premier nowych skeczy i piosenek z repertuaru Kabaretu Koń Polski. Choć nie tylko... To także przestrzeń, w której artyści Kabaretu zaprezentują starsze numery, ale w zupełnie nowej odsłonie. Będą też na bieżąco komentować najnowsze wydarzenia z kraju. Można zatem spodziewać się zupełnych nowości, jak i znanych skeczy po liftingu.

A przekonać się o tym będzie można niebawem, podczas kolejnego już występu na Scenie na Smolnej. „Szklana Kula” – bo taki nosi tytuł najświeższy program – jak w soczewce skupia polską rzeczywistość. A co ujawni ponadto? Jaką pokaże przyszłość? Czy choć trochę powieje optymizmem? To stanie się jasne 30 stycznia! A wszystko przy udziale zjawisk metafizycznych, nieznanych dotąd współczesnej nauce!!! I oczywiście nie zabraknie na scenie starego dobrego małżeństwa – Mariana i Heli. Ale i tym razem w nieco innej odsłonie. Kabaret Koń Polski obiecuje solidny masaż mięśni brzucha. Zatem... warszawska widownio... Przybywaj! Bo warto śledzić zaskakujące kłusy i galopy Konia Polskiego w kameralnej salce DKŚ przy ul. Smolnej 9 w Warszawie, gdzie kabaret czuje się świetnie.

BILETY: 30 zł