50. sesja Rady Dzielnicy Śródmieście

25.01.2023 16:00 - 25.01.2023 21:00
Urząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, Nowogrodzka 43, 00-691 Warszawa
Zdjęcie: budynek Urzędu Dzielnicy Śródmieście przy ul. Nowogrodzkiej, w otoczeniu zieleni, letnią porą

W środę 25 stycznia 2023 r. o godzinie 16:00 odbędzie się 50. sesja Rady Dzielnicy Śródmieście. Sesja odbędzie się w stacjonarnym trybie obradowania. Zapraszamy do oglądania transmisji obrad on-line!

Porządek obrad 50. sesji:

1. Otwarcie sesji Rady Dzielnicy.
  2. Rozpatrzenie wniosków dotyczących zmian w porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu obrad z 49 Sesji Rady w dniu 14.12.2022 r.
  4. Projekt uchwały Rady Dzielnicy w sprawie zaopiniowania projektu uchwały Rady Miasta Stołecznego Warszawy w sprawie nadania nazwy obiektowi miejskiemu w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy (ulica Henryka Albera).
  5. Projekt uchwały Rady Dzielnicy w sprawie zaopiniowania projektu uchwały Rady Miasta Stołecznego Warszawy w sprawie nadania nazwy obiektowi miejskiemu w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy (Skwer Zbigniewa Wójcika).
  6. Projekt uchwały Rady Dzielnicy w sprawie zaopiniowania projektu uchwały Rady Miasta Stołecznego Warszawy zmieniającą uchwałę w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu Powiśla Południowego.
  7. Projekty stanowisk Rady Dzielnicy.
  8. Informacja na temat pracy Zarządu Dzielnicy oraz jednostek organizacyjnych nadzorowanych przez Zarząd - w okresie między sesjami.
  9. Informacja radnych o złożonych na piśmie Przewodniczącemu Rady interpelacjach i zapytaniach.
  10. Oświadczenia radnych, wolne wnioski i informacje.
  11. Ustalenie terminu następnej sesji.