null

Osiedle nr 8 - Powiśle-Solec

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Kontakt:

Dyżury odbywają się w każdy wtorek pomiędzy 19:00 a 20:00.

Siedziba Rady mieści się przy ul. Okrąg 12, Warszawa.

E-mail kontaktowy którego kopie otrzymują wszyscy członkowie rady: kontakt@powisle-solec.warszawa.pl

Strona www: http://powisle-solec.warszawa.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/powislesolec/?fref=ts

Członkowie Rady Osiedla Powiśle-Solec

  1. Brylski Marcin Igor - e-mail: mbrylski@powisle-solec.warszawa.pl
  2. Dybowski Krzysztof Tadeusz - e-mail: kdybowski@powisle-solec.warszawa.pl
  3. Górnicki Dariusz - e-mail: dgornicki@powisle-solec.warszawa.pl
  4. Herman Krzysztof Jan - Przewodniczący Komisji Zieleni - e-mail: kherman@powisle-solec.warszawa.pl
  5. Jaworska-Surma Aleksandra - e-mail: ajaworska-surma@powisle-solec.warszawa.pl
  6. Kumidor Zbigniew - e-mail: zkumidor@powisle-solec.warszawa.pl
  7. Miszczak Grażyna Izabela - e-mail: mmiszczak@powisle-solec.warszawa.pl
  8. Omiecińska Beata
  9. Olszewski Robert - Zastępca Przewodniczącego Zarządu Osiedla - e-mail: rolszewski@powisle-solec.warszawa.pl
  10. Orczykowski Maciej Edward - Przewodniczący Rady - e-mail: morczykowski@powisle-solec.warszawa.pl
  11. Sadura Waldemar
  12. Stępnik Rafał - Przewodniczący Zarządu Osiedla,  Przewodniczący Komisji Reprywatyzacji - e-mail: rstepnik@powisle-solec.warszawa.pl
  13. Suliga Andrzej Paweł - Zastępca Przewodniczacego Rady, Przewodniczący Komisji Ładu Przestrzennego - e-mail: asuliga@powisle-solec.warszawa.pl
  14. Szklaruk Alina - e-mail: aszklaruk@powisle-solec.warszawa.pl
  15. Tomaszewska Joanna
     
  16. Baliszewski Mikołaj Wojciech Jan - wygasł mandat
  17. Bosky Paweł - wygasł mandat
  18. Socha Stanisław - złożył rezygnację
  19. Tywonek Zofia - wygasł mandat


Granice osiedla: