null

Historyczne składy Rady

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Składy Rad Dzielnicy Śródmieście od 1990 roku
 

1. Kadencja 1990-1994

Funkcja Imię i nazwisko Okres pełnienia funkcji
Przewodniczący Kazimierz May 07.06.1990 - 18.06.1991
Przewodnicząca Jolanta Krzyżewska od 18.06.1991
Wiceprzewodniczący Jan Ebert od 07.06.1990
Wiceprzewodniczący Tadeusz Urban 07.06.1990 - 01.09.1992
15.12.1992 - wygaśnięcie mandatu
Wiceprzewodniczący Jan Wyganowski 07.06.1990 - 18.06.1991
01.09.1992 - wygaśnięcie mandatu
Wiceprzewodnicząca Maria Straszewska od 18.06.1991
Wiceprzewodniczący Jerzy Kamiński od 01.09.1992
Radny Robert Asztembowski pełna kadencja
Radny Andrzej Błaszczykowski pełna kadencja
Radna Elżbieta Bojanowicz-Dembińska pełna kadencja
Radna Alina Bułhak od 15.12.1992
Radna Krystyna Dajbor pełna kadencja
Radny Witold Dąbrowski pełna kadencja
Radny Marian Gietko pełna kadencja
Radny Jan Gromnicki pełna kadencja
Radna Iwona Irzyk pełna kadencja
Radny Andrzej Jakubowski pełna kadencja
Radny Zdzisława Jarząbek pełna kadencja
Radny Maciej Kamiński pełna kadencja
Radny Andrzej Tadeusz Kijowski pełna kadencja
Radny Ryszard Kochaniak od 15.12.1992
Radny Edward Kołakowski pełna kadencja
Radna Maria Kosewska pełna kadencja
Radny Hubert Kossowski pełna kadencja
Radna Jolanta Krzyżewska pełna kadencja
Radny Robert Kwiatkowski pełna kadencja
Radny Jan Latkowski pełna kadencja
Radny Wojciech Lewkowicz pełna kadencja
Radny Wiesław Łoś pełna kadencja
Radny Krzysztof Łuczak pełna kadencja
Radny Adam Łukaszewicz pełna kadencja
Radna Maria Łyskowska pełna kadencja
Radny Stanisław Milczarek 07.01.1992 - wygaśnięcie mandatu
Radny Kazimierz Moes pełna kadencja
Radny Tomasz Mróz pełna kadencja
Radny Tomasz Pałaszewski pełna kadencja
Radny Marek Rasiński pełna kadencja
Radny Janusz Rosa pełna kadencja
Radny Marcin Sobocki pełna kadencja
Radna Teresa Stanek pełna kadencja
Radny Robert Stefański pełna kadencja
Radna Maria Straszewska pełna kadencja
Radny Zygmunt Szparkowski pełna kadencja
Radna Hanna Sztrantowicz pełna kadencja
Radny Stanisław Tytz pełna kadencja
Radny Lech Wojciechowski pełna kadencja
Radny Wojciech Zabierzański pełna kadencja
Radny Ryszard Zajdel pełna kadencja
Radny Wiesław Zwoliński pełna kadencja

 

2. Kadencja 1994-1998

W kadencji 1994-1998 obradom Rady Dzielnicy przewodniczył Dyrektor Zarządu Dzielnicy

Funkcja Imię i nazwisko Okres pełnienia funkcji
Radny Edmund Ambroziak pełna kadencja
Radny Henryk Bosak pełna kadencja
Radny Bogdan Fabiszewski pełna kadencja
Radny Aleksander Ferens pełna kadencja
Radny Paweł Fijałkowski pełna kadencja
Radny Feliks Foremniak pełna kadencja
Radny Wojciech Goliński pełna kadencja
Radny Krzysztof Robert Górski pełna kadencja
Radny  Wacław Idzikowski pełna kadencja
Radna Iwona Irzyk pełna kadencja
Radny Tadeusz Jarzembowski pełna kadencja
Radny Jerzy Kamiński pełna kadencja
Radna Maria Anna Knothe pełna kadencja
Radna Anna Kobus pełna kadencja
Radny Włodzimierz Kołodziejski pełna kadencja
Radny Sławomir Kosakowski pełna kadencja
Radny  Sławomir Krupiński pełna kadencja
Radny Wojciech Lewkowicz pełna kadencja
Radna Małgorzata Ławniczak pełna kadencja
Radny Wiesław Łoś pełna kadencja
Radny Adam Łukaszewicz pełna kadencja
Radny Krzysztof Łypacewicz pełna kadencja
Radny Bogdan Michalski pełna kadencja
Radna Agnieszka Ogrodowczyk pełna kadencja
Radna Małgorzata Oszmaniec pełna kadencja
Radny Leszek Oziębło pełna kadencja
Radny Wojciech Piądłowski pełna kadencja
Radny Grzegorz Popielarz pełna kadencja
Radna Jolanta Radwańska pełna kadencja
Radny Marek Rasiński pełna kadencja
Radny Jan Rogiński pełna kadencja
Radny Michał Stalski pełna kadencja
Radna Teresa Stanek pełna kadencja
Radny Robert Stefański pełna kadencja
Radny Bogdan Tyszkiewicz pełna kadencja
Radny Andrzej Wysocki pełna kadencja
Radny Przemysław Zając pełna kadencja
Radna Marta Zajdel pełna kadencja

 

3. Kadencja 1998-2000

W okresie 1998-2000 obradom Rady Dzielnicy przewodniczył Dyrektor Zarządu Dzielnicy

Funkcja Imię i nazwisko Okres pełnienia funkcji
Radny Michał Bitner do wyborów przedterminowych
Radny Aleksander Bolechowski do wyborów przedterminowych
Radny Henryk Bosak do wyborów przedterminowych
Radna Zofia Bujalska do wyborów przedterminowych
Radny Marek Chocianowicki do wyborów przedterminowych
Radny Feliks Foremniak do wyborów przedterminowych
Radny Maciej Golnowski od 29.06.1999 r. do wyborów przedterminowych
Radny Janusz Górecki do wyborów przedterminowych
Radny Krzysztof Górski od 15.06.2000 r. do wyborów przedterminowych
Radny Paweł Grabowski do wyborów przedterminowych
Radna Barbara Graszkiewicz do wyborów przedterminowych
Radna Irena Grzybowska do wyborów przedterminowych
Radna Katarzyna Grzybowska do wyborów przedterminowych
Radny Artur Jarczyński do wyborów przedterminowych
Radna Anna Jaworska do wyborów przedterminowych
Radny Zbigniew Jaworski do wyborów przedterminowych
Radny Maciej Kaczmarek do wyborów przedterminowych
Radny Dorota Kraszewska do wyborów przedterminowych
Radny Jerzy Kulesza do wyborów przedterminowych
Radny Wojciech Lewkowicz do wyborów przedterminowych
Radny Andrzej Lipiak do wyborów przedterminowych
Radny Krzysztof Łaptaszyński do wyborów przedterminowych
Radna Małgorzata Ławniczak do wyborów przedterminowych
Radny Piotr Machalica do wyborów przedterminowych
Radny Ryszard Makowski do wyborów przedterminowych
Radny Tadeusz Miętus 25.05.1999 r. - wygaśnięcie mandatu
Radny Tomasz Pałaszewski do wyborów przedterminowych
Radny Paweł Poncyljusz do wyborów przedterminowych
Radna Jolanta Przewoźnik do wyborów przedterminowych
Radna Dagna Rokicka do wyborów przedterminowych
Radny Janusz Rosa do wyborów przedterminowych
Radna Małgorzata Siekierzyńska-Stefanek 07.03.2000 r. - wygaśnięcie mandatu
Radny Tomasz Siemoniak do wyborów przedterminowych
Radny Andrzej Smirnow do wyborów przedterminowych
Radna Teresa Stanek do wyborów przedterminowych
Radny Lech Suchcicki do wyborów przedterminowych
Radny Bogdan Tyszkiewicz do wyborów przedterminowych
Radny Andrzej Zagrodzki do wyborów przedterminowych
Radny Przemysław Zając do wyborów przedterminowych
Radna Marta Zajdel do wyborów przedterminowych

 

3. Kadencja 2000-2002 (po wyborach przedterminowych)

W okresie 2000-2002 obradom Rady Dzielnicy przewodniczył Dyrektor Zarządu Dzielnicy

Funkcja Imię i nazwisko Okres pełnienia funkcji
Radna Małgorzata Adamska do końca kadencji
Radny Zdzisław Bartolewski do końca kadencji
Radny Aleksander Bolechowski do końca kadencji
Radny Henryk Bosak do końca kadencji
Radny Stanisław Brodziński do końca kadencji
Radna Zofia Bujalska do końca kadencji
Radny Janusz Górecki do końca kadencji
Radna Barbara Graszkiewicz do końca kadencji
Radna Irena Grzybowska do końca kadencji
Radna Katarzyna Grzybowska do końca kadencji
Radny Wacław Marian Idzikowski do końca kadencji
Radny Artur Jakub Jarczyński 06.11.2001 - wygaśnięcie mandatu
Radny Stanisław Jastrzębski do końca kadencji
Radna Anna Jaworska do końca kadencji
Radny Maciej Kaczmarek do końca kadencji
Radny Andrzej Książek do końca kadencji
Radny Jerzy Kulesza do końca kadencji
Radny Robert Kwiatkowski do końca kadencji
Radny Wojciech Lewkowicz od 29.11.2001 do końca kadencji
Radny Andrzej Lipiak do końca kadencji
Radny Krzysztof Łaptaszyński do końca kadencji
Radna Małgorzata Ławniczak do końca kadencji
Radna Ewa Magiera od 29.11.2001 do końca kadencji
Radny Stanisław Majman do końca kadencji
Radny Ryszard Makowski do końca kadencji
Radny Marcin Mońko 06.11.2001 - wygaśnięcie mandatu
Radny Jerzy Nowak do końca kadencji
Radny Paweł Poncyljusz 06.11.2001 - wygaśnięcie mandatu
Radna Katarzyna Rogalewska od 29.11.2001 do końca kadencji
Radna Dagna Rokicka do końca kadencji
Radny Janusz Rosa do końca kadencji
Radny Jan Artur Sieńczewski do końca kadencji
Radny Stanisław Speczik do końca kadencji
Radna Teresa Stankowa do końca kadencji
Radny Jan Andrzej Stępniak do końca kadencji
Radny Artur Wolke do końca kadencji
Radna Anna Wysocka do końca kadencji
Radny Andrzej Zagrodzki do końca kadencji
Radny Przemysław Zając do końca kadencji
Radna Marta Zajdel do końca kadencji

 

4. Kadencja 2002-2006

Funkcja Imię i nazwisko Okres pełnienia funkcji
Przewodnicząca Anna Jaworska pełna kadencja
Wiceprzewodniczący Krzysztof Robert Górski pełna kadencja
Wiceprzewodniczący Tadeusz Miętus do 15.07.2004
Wiceprzewodniczący Przemysław Zając od 15.07.2004
Radna Małgorzata Adamska pełna kadencja
Radny Wojciech Bartelski pełna kadencja
Radna Wanda Bielesz pełna kadencja
Radny Michał Bitner pełna kadencja
Radny Stanisław Brodziński pełna kadencja
Radny Ireneusz Dąbrowski 14.12.2005 - wygaśnięcie mandatu
Radny Tomasz Dudziński pełna kadencja
Radna Agnieszka Gierzyńska-Zalewska pełna kadencja
Radna Izabella Gizińska pełna kadencja
Radna Katarzyna Grzybowska 12.09.2003 - wygaśnięcie mandatu
Radna Ewa Holewińska pełna kadencja
Radny Maciej Kaczmarek od 29.09.2003
Radny Andrzej Lipiak pełna kadencja
Radna Anna Lutek pełna kadencja
Radna Ewa Magiera pełna kadencja
Radna Ewa Markiewicz pełna kadencja
Radna Barbara Mielnik od 10.01.2006
Radny Paweł Puławski pełna kadencja
Radny Marcin Rolnik pełna kadencja
Radny Tomasz Rutkowski pełna kadencja
Radny Tomasz Sybilski 14.04.2006 - wygaśnięcie mandatu
Radny Andrzej Zagrodzki pełna kadencja
Radna Marta Zajdel pełna kadencja

 

5. Kadencja 2006-2010

Funkcja Imię i nazwisko Okres pełnienia funkcji
Przewodnicząca Agnieszka Gierzyńska-Zalewska od 27.11.2006
Wiceprzewodniczący Paweł Puławski od 13.12.2006
Wiceprzewodniczący Grzegorz Walkiewicz od 13.12.2006 do 16.03.2010
Wiceprzewodnicząca Lidia Kula od 16.03.2010
Radny Hubert Aszyk od 14.02.2007
Radny Andrzej Bator pełna kadencja
Radny Michał Bitner pełna kadencja
Radny Jerzy Budzyn pełna kadencja
Radny Wojciech Chojnowski pełna kadencja
Radna Anna Dąbrowska pełna kadencja
Radny Michał Dworczyk pełna kadencja
Radny Krzysztof R. Górski pełna kadencja
Radna Elżbieta Kasprzak pełna kadencja
Radny Piotr Kazimierczak pełna kadencja
Radna Małgorzata Korczak pełna kadencja
Radna  Anna Lutek pełna kadencja
Radna  Agnieszka Machalska 06.08.2007 - wygaśnięcie mandatu
Radny Jerzy Majewski 21.12.2006 - wygaśnięcie mandatu
Radna Ewa Magiera pełna kadencja
Radny Mikołaj Marchewka 7.09.2009 - wygaśnięcie mandatu
Radny Marcin Rolnik pełna kadencja
Radny Janusz Rosa pełna kadencja
Radny Robert Stolarek pełna kadencja
Radny Marcin Wawrzyniak pełna kadencja
Radna Katarzyna Wiśniewska od 19.10.2009
Radny Tomasz Woźniak pełna kadencja
Radny Przemysław Zając pełna kadencja
Radna  Małgorzata Żebrowska od 27.09.2007

 

6. Kadencja 2010-2014

Funkcja Imię i nazwisko Okres pełnienia funkcji
Przewodnicząca Rady Agnieszka Gierzyńska-Kierwińska od 30.11.2010
Wiceprzewodniczący Piotr Kazimierczak od 30.11.2010
Wiceprzewodniczący Marcin Rolnik od 29.08.2013
Wiceprzewodnicząca Lidia Kula od 30.11.2010
Radny Hubert Aszyk pełna kadencja
Radny Jerzy Budzyn pełna kadencja
Radny Wojciech Chojnowski pełna kadencja
Radna Helena Cichocka pełna kadencja
Radny Krzysztof R. Górski pełna kadencja
Radna Agnieszka Grudziąż pełna kadencja
Radna Elżbieta Kasprzak pełna kadencja
Radna Anna Lutek pełna kadencja
Radny Daniel Łaga pełna kadencja
Radny Paweł Martofel pełna kadencja
Radna Anna Pasyniuk pełna kadencja
Radny Krzysztof Pietrzykowski 30.04.2014 - rezygnacja z mandatu
Radny Paweł Puławski pełna kadencja
Radny Grzegorz Rogólski pełna kadencja
Radny Robert Stolarek pełna kadencja
Radny Paweł Szefernaker 31.07.2014 - rezygnacja z mandatu
Radny Grzegorz Walkiewicz pełna kadencja
Radna Katarzyna Joanna Wiśniewska pełna kadencja
Radny Tomasz Woźniak pełna kadencja
Radny Przemysław Zając pełna kadencja
Radna Małgorzata Żebrowska pełna kadencja

 

7. Kadencja 2014-2018

Funkcja Imię i nazwisko Okres pełnienia funkcji
Przewodniczący Rady Michał Sas od 10.12.2014 r. do 17.05.2017r.
Przewodniczący Rady Marcin Rolnik od 17.05.2017 r. do końca kadencji
Wiceprzewodniczący Krzysztof R. Górski od 10.12.2014 r. do końca kadencji
Wiceprzewodniczący Marcin Rolnik od 10.12.2014 r. do 17.05.2017 r.
Wiceprzewodnicząca Ewa Czerwińska od 17.05.2017 r. do końca kadencji
Radny Robert Andrzej Andrzejewski od 25.11.2015r. do końca kadencji
Radna Marzena Cendrowska od początku kadencji do 3.12.2014 r.
Radny Wojciech Chojnowski pełna kadencja
Radny Aleksander  Ferens pełna kadencja
Radna Agnieszka Gierzyńska-Kierwińska pełna kadencja
Radna Elżbieta Kasprzak pełna kadencja
Radny  Piotr Kazimierczak od początku kadencji do 6.11.2015 r.
Radna Bożena Kolasińska od 28.01.2016 r. do końca kadencji
Radny Andrzej Kozicki pełna kadencja
Radny Marcin Krawczak pełna kadencja
Radna Marzanna Zofia de Latour od 19.12.2014 r. do 17.10.2016 r.
Radna Anna Lutek pełna kadencja
Radny Daniel Łaga pełna kadencja
Radna Helena Łopińska pełna kadencja
Radny Paweł Martofel pełna kadencja
Radny Patryk Palczewski pełna kadencja
Radny Paweł Puławski od początku kadencji do 12.01.2016r.
Radny Grzegorz Rogólski pełna kadencja
Radna Danuta Rudke pełna kadencja
Radny Krzysztof Sobolewski pełna kadencja
Radny Jan Śpiewak pełna kadencja
Radna Anna Wielowieyska pełna kadencja
Radna Katarzyna Joanna Wiśniewska pełna kadencja
Radny Tomasz Woźniak pełna kadencja
Radna Małgorzata Żebrowska od 30.11.2016 r. do końca kadencji

 

8. Kadencja 2018-2023

Funkcja Imię i nazwisko Okres pełnienia funkcji
Przewodniczący Rady Marcin Rolnik od początku kadencji
Wiceprzewodniczący Rafał Urzędowski od początku kadencji
Wiceprzewodniczący Paweł Puławski od początku kadencji
Radny Wojciech Chojnowski od początku kadencji
Radny Aleksander  Ferens od początku kadencji do 2.04.2019 r.
Radna Agnieszka Gierzyńska-Kierwińska od początku kadencji
Radna Anna Jannasz-Banasiewicz  od początku kadencji
Radna Anna Kałuska-Bolek od początku kadencji
Radna Elżbieta Kasprzak od początku kadencji
Radny  Daniel Łaga od początku kadencji
Radna Helena Łopińska od początku kadencji
Radna Katarzyna Magdzińska od początku kadencji
Radna Alicja Nowak od początku kadencji
Radny Patryk Palczewski od początku kadencji
Radna Joanna Piasecka od 20.05.2019 r.
Radny Grzegorz Rogólski od początku kadencji
Radna Danuta Rudke od początku kadencji
Radny Mariusz Rusiecki od początku kadencji 
Radna Agnieszka Soin od początku kadencji do 17.06.2019 r.
Radny Krystian Suchecki od początku kadencji 
Radny Bartłomiej Tyszka od początku kadencji
Radny Łukasz Warsicki od początku kadencji
Radna Anna Wielowieyska od początku kadencji
Radna Katarzyna Joanna Wiśniewska od początku kadencji
Radny Tomasz Woźniak od początku kadencji
Radna Małgorzata Żebrowska od początku kadencji