null

Mikołajkowa Gala 2022

Drukuj otwiera się w nowej karcie
04.12.2022 16:00 - 04.12.2022 19:00
Złote litery na czerwonym tle.

Ekspres świąteczny zabierze Państwa z Broadwayu do Hollywood. Najpiękniejsze świąteczne piosenki z musicali i filmów wybrzmią 4 grudnia w Teatrze Syrena.

Czy wiecie, że największe świąteczne przeboje świata to hity z filmów i musicali? Tak to już jest, że to właśnie ich twórcy najlepiej potrafią uchwycić atmosferę świąt Bożego Narodzenia i przyprószonego śniegiem grudnia. Dowodem miliony widzów na całym świecie gromadzący się w czasie Świąt na widowniach teatrów muzycznych oraz przed kominkami i... ekranami telewizorów.

Świąteczne przeboje światowego kina i musicalu chcemy zaprezentować w czasie niezwykłego, klimatycznego koncertu dla mieszkańców dzielnicy Śródmieście.

W repertuarze znajdą się znane i uwielbiane klasyczne hity, takie jak „White Christmas” Irvinga Berlina, „Have Yourself A Merry Little Christmas” czy „Christmas Is All Around”, ale również przeboje broadwayowskich „świątecznych” musicali. Zaśpiewamy piosenki z „Elfa”, najpopularniejszego scenicznego świątecznego musicalu na świecie, przeboje z musicalu „Annie”, którego akcja rozgrywa się w Nowym Jorku czasie Świąt czy hit „Christmas Is My Favorite Time of Year” z musicalu na podstawie filmu „Złap mnie, jeśli potrafisz”. Ulepimy też bałwana w rytmie piosenki „Do You Want to Build a Snowman” z megahitu Disneya „Frozen”. Całość wzbogacą przeboje z repertuaru gwiazd Hollywood i musicalu, takich jak Frank Sinatra, Idina Menzel czy Michael Bublé. Na repertuar złoży się około 20 numerów.

Gwiazdami koncertu będą Katarzyna Łaska i Damian Aleksander.

Zapraszamy:
4 grudnia 2022
godz. 16.00 oraz 19.00
Teatr Syrena, ul. Litewska 3

Zaproszenia dostępne w punkcie informacyjnym Urzęu Dzielnicy Śródmieście (ul. Nowogrodzka 43) w godzinach pracy urzędu – w poniedziałki 8.00 -18.00, wt-pt 8.00 – 16.00